Prosimy o pomoc

Przyłączamy się do akcji

pomocy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "Na Paluchu"

Tego lata do schroniska "Na Paluchu" trafiło wyjątkowo dużo szczeniąt i kociąt.
Schronisko pilnie potrzebuje tego co warszawiacy mogą przechowywać w swoich szafach, a być może jest im już niepotrzebne. Dla małych psów i kotów zbierane są, m.in.:

prześcieradła, ręczniki, koce, kołdry, szmatki (kawałki materiałów) oraz podkłady higieniczne.

Dodatkowo podopiecznym placówki zawsze potrzebne są zabawki, posłania i specjalistyczna karma dla chorych psów i kotów.

W dniach 25 – 28 lipca zbieramy w/w akcesoria

Organizatorzy zbiórki apelują o to, by przekazywane tekstylia były czyste, tak aby zwierzaki mogły od razu z nich korzystać.

Informacja o opłatach za „Świadczenia po 13-tej” podczas dyżuru wakacyjnego

Każdy rodzic zobowiązany jest uiścić opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu
po godz. 13-tej w wysokości 1 zł za godzinę pobytu.

Opłatę w formie gotówki należy dokonać u kierownika gospodarczego w niżej wymienionych terminach:

• 21 lipca (w godz. 13⁰⁰ - 17³⁰) - za pobyt dzieci w pierwszym tygodniu dyżuru
    i które nie będą uczęszczały w drugim tygodniu dyżuru;

• 27 lipca (w godz. 7⁰⁰-9⁰⁰) i 28 lipca (w godz. 13⁰⁰ - 17³⁰) – za pobyt dzieci podczas całego dyżuru.

.