Wydarzenia, akcje
  • Konferencja "Prawo Dziecka do Rozwoju" [więcej]
  • 29 września - Ogólnopolski Dzień Wychowania Przedszkolnego [więcej]
  • Goście zagraniczni z wizytą w naszym przedszkolu [więcej]

nepal-W350

Podziękowanie

1

 

 

Włączyliśmy się do akcji zbiórki nasion

dla afrykańskich przedszkoli

nasiona dla afryki plakat-w350


Podziękowanie

Szanowni Rodzice, Dyrekcjo i Nauczyciele Przedszkola Nr 401 w Warszawie,

W imieniu zambijskich Przedszkolaków z misyjnego Przedszkola "Arka Noego" pragnę przekazać najserdeczniejsze podziękowania za udział w akcji "Nasiona dla Afryki". Przeogromne "Zikomo" za okazanie wielkiego serca! Dzięki Wam zambijskie przedszkolaki bardzo długo będą miały nasionka do obsiewania przedszkolnego ogródka, a zebrane plony będą wykorzystywane podczas przygotowywania posiłków dla dzieci. To najbardziej ceniony i najpiękniejszy dar dla tych dzieci-dar pożywienia.

 

Z całego serca dziękujemy!

Dziekujemy-W350

Nasiona_dla_Afryki_1-W350


Występy naszych dzieci

W sobotę dzieci z najstarszych grup - "Misie" i "Tygryski" wystąpiły na prawdziwej scenie w czasie Jarmarku Świątecznego. Nasze przedszkolaki brawurowo wykonały kolędy i rozgrzały zgromadzoną publiczność.

Dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

PC150862-W350

Przed występem mali artści rozgrzewali się w ocieplonym namiocie

PC150866-W350

 

Wielkie kasztanobranie 2012 zakończone !

kasz_1

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji ratowania kasztanowców. Dzięki Państwu zebraliśmy 217 kg kasztanów.

 

DSC05727-W350

DSC05730-W350